Kącik rodzica

Kącik Rodzica

Aktualności sie 17, 2021

Informacja o terminach zebrań

Już za kilka dni rozpoczynamy nowy rok szkolny. W związku z tym podajemy harmonnogram zabrań, które odbywać się będą stacjonarnie w drugim budynku przedszkola (sala nr 1). Z uwagi na ograniczenia covidowe w zebraniu może wziąć udział tylko jedno z rodziców. Zebranie odbywa się bez udziału dzieci. Obowiązkiem uczestnika zebrania jest osłonięcie nosa i ust maseczką ochronną.

Wróbelki 24.08 wtorek godz. 13.30

Misie (tylko dla nowych dzieci) 24.08 wtorek godz. 15.00

Misie (dla całej grupy) 8.09 środa godz. 17.15

Sówki 6.09 poniedziałek godz. 17.15

Jeżyki 7.09 wtorek godz. 17.15

Serdecznie zapraszamy.

(Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą obuwia zmiennego).

Aktualności mar 16, 2021

INFORMACJA

W dniach 16 - 19 marca 2021 r. przedszkole nieczynne. W sprawach bieżących prosimy o kontakt telefoniczny 604 629 916 lub drogą mailową: biuro@przedszkolnachatka.pl

Aktualności mar 15, 2021

PILNY KOMUNIKAT 15.03.2021 r

Drodzy Rodzice

Z dniem 16 marca br., zmuszeni jesteśmy zawiesić zajęcia stacjonarne w całym przedszkolu do dnia 19 marca włącznie. Powodem tej decyzji są wpływające do nas zgłoszenia o skierowaniu kolejnych dzieci na wykonanie testu. Od jutra dzieci z grup Wróbelki, Misie, Żyrafki, Jeżyki i Sowy objęte są nadzorem epidemiologicznym. Wszystkie grupy przechodzą na nauczanie zdalne.

Jeśli tylko to możliwe bardzo prosimy o szybszy odbiór dzieci w dniu dzisiejszym.

Jutro zostanie rozesłane do wszystkich Rodziców zaświadczenie o zawieszeniu zajęć w przedszkolu.

Z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji, bardzo prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na e-dzienniku oraz na stronie przedszkola.

Aktualności mar 14, 2021

Komunikat 14.03.2021 r.

Szanowni Państwo

Informujemy, że został potwierdzony przypadek zakażenia u jednego z dzieci w grupie Misie. W związku z powyższym przedstawiamy plan funkcjonowania przedszkola w najbliższym tygodniu tj. 15 - 19 marca.

Godziny przyprowadzania dzieci: Wróbelki od 8:00 do 8:30 (prosimy nie przyprowadzać dzieci wcześniej). Pozostałe grupy od 6:30 do 8:00 (prosimy się nie spóźniać).

Rodziców i opiekunów prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i dystansu społecznego podczas przyprowadzania i odbioru dzieci.

Grupa Wróbelki funkcjonować będzie w ograniczonych godzinach tj. 8:00 – 15:00.

Grupa Misie - następuje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla całej grupy do 19 marca. Dzieci z tej grupy obecne w przedszkolu w dniach 10 oraz 11 marca zostają objęte kwarantanną do 21 marca włącznie. Pozostałe dzieci podlegają nadzorowi epidemiologicznemu. W tym czasie zalecane jest pozostanie w domu oraz kontrola stanu zdrowia dzieci. Przedszkole dokona zaznaczenia w Aplikacji Przedszkolna Chatka nieobecności dzieci.

Grupy Żyrafki, Jeżyki i Sówki funkcjonują bez zmian.

Przypominamy o bezzwłocznym przekazywaniu nam informacji dotyczących pojawienia się lub podejrzenia zachorowania, przebywania na kwarantannie, skierowaniu na test itp. Jako rodzice jesteście Państwo w stanie najszybciej uchronić pozostałe dzieci i ich rodziny od ryzyka zakażenia. Prosimy nie przyprowadzajcie Państwo do przedszkola dzieci nawet z lekkimi na pozór objawami przeziębienia, kataru, kaszlu itp. Dbajmy razem o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia przedszkolakom bezpiecznego pobytu w placówce. Z tego też powodu grupy nie będą łączone.

Rodzicom dziecka z grupy Misie bardzo dziękujemy za powiadomienie przedszkola o zaistniałej sytuacji. Życzymy wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia.