Kącik rodzica

Aktualności wrz 22, 2020

Zgłaszanie nieobecności

Szanowni Państwo

Zgodnie z przekazanymi na zabraniach informacjami, od 01 października br., zgłaszanie nieobecności dzieci następuje za pośrednictwem aplikacji "Przedszkolna Chatka". Przypominamy, że zgłoszeń nieobecności dziecka nie dokonujemy w e-dzienniku. Dane do aplikacji wraz ze wskazówkami i hasłami do logowania zostaną przesłane na Państwa adresy mailowe w bieżącym tygodniu.

Instrukcja obsługi

Aktualności wrz 20, 2020

Wybór firmy ubezpieczeniowej

Szanowni Państwo

Informujemy, że większością Państwa głosów, w zakresie ubezpieczenia dzieci od NNW na rok szkolny 2020/2021 wybrana została firma Compensa. Prosimy o dokonanie wpłaty w biurze przedszkola do dnia 25 września br., w kwocie 60,00 zł (płatność tylko gotówkowa).

Aktualności wrz 14, 2020

Oferta ubezpieczenia

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się z ofertą ubezpieczenia na rok szkolny 2020/2021 oraz przesłanie do dnia 20 września 2020 r., na adres biuro@przedszkolnachatka.pl preferowanej przez Państwa firmy ubezpieczeniowej. O wyborze oferty zdecyduje większość głosów.

Oferta Signal Iduna

Oferta Compensa

Aktualności wrz 11, 2020

Szanowni Państwo

Informujemy, że na Państwa adresy mailowe została wysłana wiadomość powitalna wraz z instrukcją obsługi dziennika elektronicznego Vulcan. Prosimy o zapoznanie się z przesłaną informacją.

W przypadku braku wiadomości email prosimy o kontakt z biurem przedszkola.

Instrukcja obsługi znajduje się także w załączonym poniżej pliku.

Optivum Net+(UONET+)