Kącik rodzica

Kącik Rodzica

Aktualności paź 26, 2020

Drodzy Rodzice

Ze względu na trudną sytuację w kraju, w tym również w Bydgoszczy, prosimy o bieżące i skrupulatne zgłaszanie nieobecności w aplikacji Przedszkolna Chatka. W ostatnich dniach odnotowujemy liczne niezgłoszone nieobecności dzieci, co znacznie dezorganizuje pracę przedszkola.

Aktualności paź 22, 2020

WAŻNE !

Drodzy Rodzice

Przypominamy o konieczności natychmiastowego informowania nas o zakażeniu, kwarantannie lub izolacji dzieci.

Aktualności paź 12, 2020

e-dziennik PILNE

Szanowni Państwo

Rodziców, którzy nadal nie posiadają konta na e-dzienniku, prosimy o jego założenie w trybie pilnym. W przypadku problemów prosimy o kontakt z dyrekcją przedszkola.

Aktualności paź 08, 2020

Zbiórka nakrętek i baterii

Szanowni Rodzice !

Rozpoczęliśmy kolejny rok przedszkolny, a wraz z nim, śladem lat poprzednich, kolejną zbiórkę BATERII oraz NAKRĘTEK.

W załączonym pliku zawarta jest informacja dla kogo przeznaczona jest tegoroczna zbiórka nakrętek.

Liczymy na Państwa współracę.

Nakrętki i baterie prosimy przekazywać w reklamówkach lub workach, paniom odbierającym dzieci.

Z góry dziękujemy.

Dyrektor i Współpracownicy Przedszkola Niepublicznego "Przedszkolna Chatka"

Zbiórka nakrętek