Grupy przedszkolne

Grupy przedszkolne

Wróbelki

My dwa latka mamy i Wróbelki się nazywamy. Do przedszkola pierwszy raz pójdziemy, ale świetnie się tu odnajdziemy. Sami się ubierzemy, z talerzyków wszystko zjemy. Zgodnie bawić się będziemy i o salę też zadbamy. Zatańczymy, zaśpiewamy, a potem z wesołą miną do domu wracamy. Bo Wróbelek to jest zuch, zuch nie byle jaki !

Pani MONIKA

Pani DOMINIKA

Misie

Małe Misie, nie pluszaki, bo tu chodzą przedszkolaki ! Mamy 3 i 4 lata, chętni poznawania świata. Wciąż jesteśmy uśmiechnięci, do zabawy mamy chęci. Klocki dzielnie układamy, po zabawie posprzątamy. Gdy posiłek się szykuje, mały Miś go noskiem czuje. Do pociągu szybko siada, umyć łapki mu wypada. Każdy Miś jest roześmiany, gdy z muzyką rusza w tany. Pomaluje, porysuje, skacze, biega i wędruje. Książki wspólnie oglądamy, często bajek posłuchamy. Do przedszkola tu chodzimy, świetnie razem się bawimy. Bo przedszkole to przygoda, co do tego to jest zgoda.

Pani AGNIESZKA

Pani ALICJA

Jeżyki

Jesteśmy grupą dzieci 5-letnich. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.

Pani AGNIESZKA

Sówki

Hej, hej ! Sówki to my, sześciolatki ! W naszym przedszkolu przeżywamy mnóstwo przygód każdego dnia ! Codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Tworzymy zgraną grupę. Uwielbiamy tańczyć, śpiewać, malować i bawić się. Świetnie radzimy sobie z literkami i cyferkami. Jesteśmy coraz bardziej samodzielne i pewne siebie. W naszym przedszkolu czujemy się bezpiecznie, a nasze panie wspierają nas na każdym kroku. Nie od parady mówią o nas – Sówki mądre główki !

Pani PAULINA

Pani AGNIESZKA