Grupy przedszkolne

Wróbelki

Grupa Wróbelki, trzylatki już nie małe, są to dzieciaczki cudne i wspaniałe. Pięknie śpiewają, tańczą, recytują, żadnego z tych zadań nie bagatelizują. Ich głowy są pełne pomysłów na zabawę, nigdy się nie nudzą, są świata ciekawe. Grupowe zasady bardzo dobrze znają, sumiennie ich wszystkich zawsze przestrzegają. Lubią klocki, autka, lalki, po zabawie podejmują się sprzątania, jak rycerze walki. Chcą być samodzielne, więc myją buzie i ręce, codziennie pokazują jakie są dzielne. Rysują słoneczka, chmurki i kwiatki, takie są zdolne te nasze trzylatki!

Pani JUSTYNA

Pani MAGDALENA

Misie

Misie to sprytne 4-latki, bardzo fajne te gagatki. Chętnie skaczą i biegają, torów przeszkód się nie boją. Nie obce są im kredki, farby i pastele, lubią tworzyć dzieła na papierze. Wycinają wycinanki. Zgadują zgadywanki. Na dzwonkach sobie grają i skaczą i śpiewają. Tańczą razem jak i solo, szybko zrobią piękne koło. Muzyka, matematyka, przyroda to już nie obce dla nich słowa. Misie to dzielne 4-latki, które w samodzielnych czynnościach świetnie sobie radzą!

Pani IWONA

Pani MARTA

Żyrafki

Żyrafy to My! Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy weseli, ciekawi świata i przygód, aktywni podczas zajęć. Lubimy różnorodne gry i zabawy ruchowe. Układamy wspaniałe konstrukcje z klocków. Z chęcią i zapałem uczymy się nowych wierszyków, piosenek i tańców. Każdy nasz dzień wypełniony jest radością, zabawą i zajęciami edukacyjnymi, podczas których zgłębiamy nasze zainteresowania.

Pani ANGELIKA

Pani AGNIESZKA

Jeżyki

Hej, tutaj Sześciolatki! Chętnie uczęszczamy do przedszkola, bo jesteśmy ciekawi świata. Z radością bierzemy udział w różnego rodzaju grach i zabawach ruchowych, bo w końcu sport to zdrowie! Staramy się być samodzielni i koleżeńscy, pomagać sobie nawzajem, bo to w końcu już zerówka! Lubimy uczyć się, a zabawy z głoskami i cyframi są już dla nas coraz łatwiejsze. Chętnie spędzamy czas w kącikach zainteresowań, bo lubimy rozwijać nasze pasje. Każdy nasz dzień spędzony w przedszkolu wypełniony jest świetną zabawą, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych buziek. Nasi wychowawcy łączą naukę z zabawą, co jest dla nas wielką frajdą!

Pani MONIKA

Pani DOMINIKA

Sówki

Sówki to mądre główki. Nasza grupa to super dzieciaki! Większość z nas skończyła już 6 lat i wspaniale spędzamy w Przedszkolnej Chatce razem czas. Jesteśmy bardzo odważni i tworzymy zgraną grupę. Najbardziej podobają nam się zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne i zabawy na placu zabaw. Przez cały czas uczymy się samodzielności i wychodzi nam to coraz lepiej. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Niedługo idziemy do szkoły, dlatego staramy się wykorzystać każdą minutę z naszego przedszkolnego dnia – uczymy się języka angielskiego, próbujemy pisać po śladzie (a nawet czytać!) i coraz lepiej radzimy sobie z matematyką! W przedszkolu czujemy się bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia.

Pani PAULINA

Pani MAŁGORZATA