Pani Justyna L. – Dyrektor Przedszkola

Absolwentka Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Praca to pasja Pani Dyrektor. Spełnia się w niej w 100%. Od 2002 roku pracuje jako nauczyciel w przedszkolu.  Uwielbia dobrą książkę, film, muzykę, podróże i długie spacery.  Po pracy lubi eksperymentować w kuchni. Kibic piłki nożnej. Pełna pozytywnej energii i chęci do pracy. Motto życiowe Pani Dyrektor brzmi: „Z uśmiechem przez życie osiągnę więcej”. W pracy zawodowej i w życiu najważniejszy jest dla mnie Człowiek: mały i duży.

 

Pani Katarzyna M. – pracownik biura przedszkola

W przedszkolu dba, aby wszystkie dokumenty miały swoje miejsce i zawsze z uśmiechem pomaga rodzicom. Prywatnie mama dwóch dorosłych córek. Zawsze uśmiechnięta, twierdzi, że najlepszą dla niej nagrodą jest szczęście każdego dziecka. Uwielbia dalekie podróże- największym jej marzeniem jest zamieszkanie we Włoszech w Amalfi. Kocha zwierzęta a najbardziej swoją sunię. Lubi jazdę na rowerze i wyjazdy na łono natury.

 

Pani Milena W. – nauczyciel, wychowawca

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, studia podyplomowe „Język angielski w wychowaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym” oraz ukończyłam kilkadziesiąt kursów rozwijających moje kompetencje i zainteresowania. Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy w przedszkolu jako nauczyciel. W swoich działaniach dydaktyczno – wychowawczych kieruję się zawsze dobrem dziecka. W pracy dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym, który dzięki swoim pomysłom i proponowanym aktywnościom wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. Staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Praca z dziećmi jest moją pasją, czerpię z niej radość, odkrywam i poznaję świat z moimi podopiecznymi na nowo. Staram się tworzyć dzieciom taką atmosferę i warunki, które zapewniają właściwy rozwój fizyczny i psychiczny.

 

Pani Agnieszka S. – nauczyciel, wychowawca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam kierunek pedagogika wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Praca nauczyciela jest dla mnie nie tylko zawodem, ale i pasją. Jestem otwarta, cierpliwa i czerpie satysfakcję ze swojej pracy. W działaniach wychowawczo – dydaktycznych kieruje się dobrem dziecka oraz staram się tworzyć taką atmosferę i warunki do pracy, aby zapewnić dzieciom właściwy rozwój. Uwielbiam prace plastyczne i zabawy sensoryczne. Wolne chwile spędzam w towarzystwie książki lub aktywnie – jeżdżąc rowerem.

 

Pani Paulina P. – nauczyciel wychowawca

Absolwentka Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Prywatnie jej pasją jest dobra literatura, różnorodna muzyka oraz zwierzęta (szczególnie gryzonie). W pracy kieruje się Pedagogiką Serca.  Jej celem jest kształtowanie u „małych-wielkich” ludzi wrażliwości oraz umiejętności rozwiązywania codziennych konfliktów. Swoją postawą stara się obudzić w dzieciach wrażliwość i poczucie własnej wartości.

 

Pani Joanna R. – nauczyciel wychowawca

Spełniony nauczyciel z 4-letnim stażem. Ukończone studia na kierunku Promocji zdrowia z arteterapią i socjoterapią. W trakcie studiów magisterskich Edukacji Elementarnej z profilaktyką logopedyczną. Na co dzień szczęśliwa mama wspaniałego 10-latka. Ambitna, kreatywna odpowiedzialna, lubiąca wyzwania i chętnie ucząca się nowych rzeczy. W pracy z dziećmi, najważniejszym jest poczucie bezpieczeństwa, swoboda oraz zrozumienie. Rozwijanie ich zainteresowań, rozbudzanie pasji, a także wspomaganie w tym, co sprawia im trudności. Każdy wysiłek wart jest swej ceny, jeśli nagrodą jest prawdziwy, dziecięcy uśmiech.

 

Pani Agnieszka G. – nauczyciel, wychowawca

Ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest miłą i sympatyczną osobą. Uważa, że dziecko jest czystą kartką zapisywaną każdego dnia. To od dziecka i dorosłego zależy, co się na niej pojawi. W wolnej chwili śpiewa i tańczy, jak jej zagra muzyka. Co również wykorzystuje w zabawie z dziećmi. Lubi aktywne spędzanie czasu, ale także odpoczynek w czterech kątach.

 

Pani Alicja K. – nauczyciel, wychowawca

Jestem absolwentką Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku edukacja artystyczna oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi jako nauczyciel przedszkolny i instruktor rytmiki. Staram się rozbudzać ciekawość przedszkolaków poprzez ciekawe zajęcia, stawiam na aktywne uczestnictwo w zajęciach. Moja pasją jest gra na harfie haczykowej, na której gram od wielu lat, często dzielę się nią z podopiecznymi przenosząc ich w świat dźwięków i rytmu.

 

Pani Mariia A. – nauczyciel, wychowawca, terapeuta

Specjalista o wysokim poziomie przygotowania teoretycznego, taktowny, kompetentny, proaktywny, tolerancyjny.  W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody i formy wszechstronnego rozwoju dzieci.

 

Pani Valentyna A.  – nauczyciel, wychowawca, logopeda

 Nauczyciel prowadzący aktywny tryb życia.  Inicjatywa, doświadczenie, kreatywność to jej cechy charakteru.  W swojej pracy przestrzega wymogów kodeksu etycznego, jest pozytywna, emocjonalna.

 

Pani Kinga I. – psycholog, trener Treningu Umiejętności Społecznych

Uwielbia sposób, w jaki dzieci spostrzegają świat. Jest zwolenniczką Rodzicielstwa Bliskości i podążania za dzieckiem. W czasie zajęć przenosi przedszkolaki na Planetę Emocji, rozwija ich świadomość emocjonalną oraz kompetencje społeczne. Nie wyobraża sobie życia bez swojego kota, podróży, wędrówek górskich, książek, biegania i… czekolady!

 

Pani Izabela Sz. – Pedagog, oligofrenopedagog i terapeuta ręki

Na co dzień pracuje jako terapeuta z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki a także jeśli pogoda pozwala jeździć na rolkach:) (trochę gorzej radzi sobie z hamowaniem:)) Marzy o dalekich podróżach i zwiedzaniu ciekawych miejsc.

 

Pani Justyna N. – logopeda, nauczyciel wspomagający

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie. Codziennie uczę się czegoś nowego od dzieci. Lubię pomagać i wspierać dzieci w pokonywaniu trudności, a ich sukces cieszy mnie najbardziej. Każdego dnia mam okazję uczestniczyć w niezwykle ważnym okresie rozwoju mowy małego człowieka, rozwijać ją czy doskonalić. W swojej pracy staram się kierować indywidualnymi potrzebami dzieci, dlatego chciałabym uczestniczyć w każdym możliwym szkoleniu i podnosić stale swoje kwalifikacje.

 

Pan Jakub D. – nauczyciel wspomagający

Uśmiechnięty, pogodny, z poczuciem humoru i zawsze chętny do pomocy. Moje podejście to cierpliwość, zrozumienie, uśmiech oraz skupienie pracy. W wolnym czasie lubię przede wszystkim aktywnie spędzać czas jeździć na rowerze, spacerując czy podróżując (najchętniej w góry).

 

Pani Wiktoria K. – nauczyciel wspomagający

Jest absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy a dokładnie kierunku Terapia Zajęciowa i kontynuuje zgłębianie wiedzy na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego na kierunku Pedagogika Opiekuńcza. Wiele satysfakcji i spełnienia czerpie z pracy z dziećmi, dzięki nim zabawa trwa bez końca. Miłośniczka dobrej książki psychologicznej, czytanej w towarzystwie futrzastego, mruczącego towarzysza Felixa. W wolnym czasie uwielbia wycieczki małe i duże, piękne widoki, ślizgawki na łyżwach czy relaks przy pędzlu i sztaludze.

 

Pani Violetta P. – pomoc nauczyciela

Związana z Przedszkolną Chatką od 2015 roku. Obecnie pracuje na stanowisku pomocy nauczyciela.  Do wykonywanych przez siebie obowiązków pochodzi z pasją i zaangażowaniem. Panią Violettę charakteryzuje miła, sympatyczna osobowość. W wolnym czasie lubi spacerować, obejrzeć dobry film lub przygotować pyszny deser.

 

Pani Ilona S. – pomoc nauczyciela

Jestem osobą energiczną, pełną pomysłów, uśmiechniętą, która kocha pracę z dziećmi. Pragnę w tej dziedzinie dalej się rozwijać. Prywatnie mama 6 – letniego Szymona. W czasie wolnym relaksuje się pielęgnując ogródek i gotując pyszne potrawy i robiąc przetwory.

 

Pani Milena J. – pomoc przedszkolna

Pracuje na stanowisku pomoc przedszkolna. Zawsze miła, uśmiechnięta i gotowa do pomocy innym. Mama dwóch córek w wieku przedszkolnym, dlatego wie jak ważna jest troska i opieka nad dziećmi. W wolnym czasie gotuje, czyta książki i ogląda dobre filmy.

 

Pani Angelika B. – pomoc przedszkolna

Dba o lad i porządek w naszym przedszkolu, a także o to żeby dzieci dostawały pyszne i zdrowe posiłki. Jest osoba pogodna z poczuciem humoru. W wolnym czasie lubi gotować, a przy tym słuchać dobrej muzyki.

 

Pani Alina S. – pomoc przedszkola

 Specjalista w swojej dziedzinie.  Taktowna, energiczna, uczuciowa, pozytywna, odpowiedzialna, a co najważniejsze z miłością traktuje dzieci.