Kącik rodzica

Kącik Rodzica

Aktualności wrz 24, 2020

Drodzy Rodzice

Poniżej zamieszczamy Ogólne Warunki Ubezpieczenia Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group.

OWU

Aktualności wrz 22, 2020

Zgłaszanie nieobecności

Szanowni Państwo

Zgodnie z przekazanymi na zabraniach informacjami, od 01 października br., zgłaszanie nieobecności dzieci następuje za pośrednictwem aplikacji "Przedszkolna Chatka". Przypominamy, że zgłoszeń nieobecności dziecka nie dokonujemy w e-dzienniku. Dane do aplikacji wraz ze wskazówkami i hasłami do logowania zostaną przesłane na Państwa adresy mailowe w bieżącym tygodniu.

Instrukcja obsługi

Aktualności wrz 20, 2020

Wybór firmy ubezpieczeniowej

Szanowni Państwo

Informujemy, że większością Państwa głosów, w zakresie ubezpieczenia dzieci od NNW na rok szkolny 2020/2021 wybrana została firma Compensa. Prosimy o dokonanie wpłaty w biurze przedszkola do dnia 25 września br., w kwocie 60,00 zł (płatność tylko gotówkowa).

Aktualności wrz 14, 2020

Oferta ubezpieczenia

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się z ofertą ubezpieczenia na rok szkolny 2020/2021 oraz przesłanie do dnia 20 września 2020 r., na adres biuro@przedszkolnachatka.pl preferowanej przez Państwa firmy ubezpieczeniowej. O wyborze oferty zdecyduje większość głosów.

Oferta Signal Iduna

Oferta Compensa