Twoje dziecko jest dla nas najważniejsze

5 powodów, dlaczego powinniście wybrać Przedszkolną Chatkę.

Szukasz odpowiedniego miejsca dla swojego malucha?

Mamy wolne miejsca w przedszkolu Przedszkolna Chatka!

W ramach czesnego zapewniamy:

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

Zróżnicowane zajęcia wspierają zdobywanie umiejętności z zakresu motoryki małej i dużej oraz funkcji poznawczych. Dzięki nim dzieci rozwijają się wszechstronnie, stając się bardziej samodzielne.

Zajęcia manualno-plastyczne

Twórcze zajęcia rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne dzieci. Maluchy mogą odkrywać świat kolorów, kształtów i faktur, co pobudza ich zmysły i ciekawość oraz wpływa na rozwój umiejętności artystycznych.

Zajęcia przyrodniczo-ekologiczne

Podczas zajęć dzieci odkrywają piękno natury i uczą się szacunku do środowiska, co sprawia, że dbanie o planetę staje się dla nich naturalnym odruchem. W ten sposób kształtują proekologiczne nawyki na całe życie.

Gimnastyka joga smyka

Proste pozycje jogi i relaksacyjna muzyka pomagają dzieciom odprężyć się po intensywnym dniu, co sprzyja lepszemu zasypianiu i regeneracji. Dzięki temu dzieci są bardziej wypoczęte i skoncentrowane.

Nauka języka angielskiego

Dzieci rozwijają swoje umiejętności językowe dzięki piosenkom, grom oraz zabawom, co wzmacnia ich pewność siebie w posługiwaniu się obcym językiem i sprzyja szybszemu przyswajaniu nowych słów i wyrażeń.

Treningi piłki nożnej z Zawiszą Bydgoszcz

Dzieci doskonalą technikę kopania, kontrolę piłki oraz strategie gry, co wspiera ich rozwój sportowy. Zajęcia te nie tylko promują zdrowy styl życia, ale również kształtują charakter poprzez naukę fair play i współpracę z rówieśnikami.

Zajęcia taneczne Zumba Kids z Aleksandrą Włodarczyk

Poprzez zabawę w rytm muzyki dzieci poznają podstawowe elementy tańca, rozwijają swoją koordynację, umiejętność wyrażania się poprzez ruch i odkrywają radość z tworzenia własnych choreografii.

Przeglądy stomatologiczne

Regularne przeglądy stomatologiczne pomagają dzieciom oswoić się z wizytami u dentysty oraz uczą właściwej higieny jamy ustnej, co rozwija u nich nawyk dbania o zęby od najmłodszych lat.

Ale to nie wszystko...

W ramach stałej opłaty oferta Przedszkolnej Chatki obejmuje także:

Co mówią o nas rodzice?

Chciałbym podzielić się pozytywnym doświadczeniem z Przedszkolną Chatką. Dzięki zaangażowaniu kadry przedszkola nasza córka szybko nauczyła się korzystać z toalety. Cały proces przebiegł w bezstresowej atmosferze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość i troskę nauczycieli, którzy wspierali nas na każdym kroku. To przedszkole polecam z całego serca każdemu rodzicowi.
Tata Helenki
Jestem wdzięczna, że mój syn, obecnie pierwszoklasista, tak wiele wyniósł z Przedszkolnej Chatki. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi nauczycieli oraz starannie opracowanemu programowi przedszkolnemu syn teraz wyróżnia się w klasie. Jego pewność siebie i chęć do nauki są widoczne na każdym kroku. Umiejętności i wiedza zdobyte w przedszkolu stanowią solidną podstawę dla jego dalszej edukacji.
Mama Huberta
Po przeniesieniu rodzeństwa z innego przedszkola do Przedszkolnej Chatki jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Zauważyliśmy znaczną różnicę w podejściu personelu oraz atmosferze panującej w placówce. Kadra jest nie tylko kompetentna, ale również przyjazna i troskliwa wobec dzieci. Nasze dzieci szybko się zaaklimatyzowały i z przyjemnością uczestniczą w zajęciach.
Mama Niny i Marka