Kadra

Dyrektor Przedszkola

Monika Tofil-Wieloszyńska

Związana z Przedszkolem Niepublicznym "Przedszkolna Chatka" od 2016r. Od 2018 roku jako dyrektor placówki. Praca z dziećmi jest dla niej spełnieniem zawodowym i artystycznym, pasją, przygodą, która sprawia ogromną radość i dostarcza dużo satysfakcji. Z zamiłowania nauczyciel muzyki, trener wokalny. Czas wolny najchętniej spędza za kierownicą samochodu, udając się na przejażdżki bliskie i dalekie.

WRÓBELKI

Pani MAGDALENA

W swojej pracy stawia na aktywne poznawanie otaczającego nas świata, spontaniczność i kreatywność. Stara się zarażać innych optymizmem oraz pozytywnym nastawieniem do życia. W wolnej chwili lubi przeczytać dobrą książkę, która pozwala wyciszyć się po intensywnie spędzonym dniu.

Pani KATARZYNA

Praca z dziećmi od zawsze dawała Pani Katarzynie wiele radości. Dzięki empatycznemu nastawieniu zdecydowała się na pracę w fundacji jako wolontariusz do spraw indywidualnej pracy z podopiecznymi. Największą satysfakcję sprawia Pani Katarzynie widok dziecka zaciekawionego światem. Charakteryzuje się rzetelnością i kreatywnością. Zawsze stara się przygotować do zajęć w sposób nietuzinkowy, aby każdy dzień wzbudzał ich ciekawość u dzieci i sprawiał im wiele radości. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Czas wolny uwielbia spędzać w kuchni gotując niebanalne potrawy.

Pani AGNIESZKA

Uśmiechnięta i pogodna. Otwarta na kontakt z dziećmi i rozwiązywanie ich problemów. Interesuje się muzyką i teatrem. W swojej pracy bierze pod uwagę przede wszystkim emocje i potrzeby dziecka.

MISIE

Pani IWONA

Spędzanie czasu z dziećmi daje jej mnóstwo uśmiechu każdego dnia. Uwielbia dziecięcą naturalność i niczym nieskrępowaną radość. W pracy z najmłodszymi stara się rozwijać i pielęgnować w nich małego odkrywcę i zachęcać do dalszych poszukiwań. W swoim podejściu do wychowania kieruje się przede wszystkim życzliwością, empatią i szacunkiem do drugiego człowieka. Uważnie obserwuje dzieci, ukierunkowując swoją pracę na ich indywidualne potrzeby. W każdym dziecku stara się dostrzec jego wyjątkowość i niepowtarzalność, tworząc jednocześnie przyjazną przestrzeń do jego rozwoju, aby czuło się szczęśliwe i bezpieczne.

Pani MARTA

Bardzo lubi pracować z dziećmi i uważa, że każde z nich ma wyjątkową osobowość. Ma w sobie poczucie misji, aby  nauczyć dzieci kultury osobistej, otwartości i zrozumienia dla innych. Wciąż pamięta, jak to jest być małym, więc rozumie lęki i smutki, fascynacje i radości dzieci. Uwielbia bajki, baśnie. Stara się w swojej pracy jak najwięcej czytać, opowiadać dzieciom bajki. Kto wie może w przyszłości odważy się jakąś napisać ?

ŻYRAFKI

Pani ANGELIKA

Praca z dziećmi już od czasu studenckiego wolontariatu dawała jej wiele radości i satysfakcji. Pracę podjęła jeszcze w czasie studiów i wtedy zrozumiała, że kocha to co robi, a praca jest tą wymarzoną. Z tego właśnie względu stara się cyklicznie uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach w ten sposób podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, a także poznawać nowe metody działań z najmłodszymi. Oprócz pracy dużo czasu poświęca czytaniu. Szczególne miejsce w  sercu Pani Angeliki zajmuje literatura Nicolasa Sparksa. Korzystając z dobrej pogody lubi spędzać czas na rolkach, rowerze, a zimą na łyżwach. Ostatnio jej pasją stały się aqua treningi.

Pani PAULINA

Praca z dziećmi daje Pani Paulinie dużo satysfakcji i radości. Stara się podchodzić do każdego dziecka z empatią i dostrzegać jego indywidualne zdolności i potrzeby. W swojej pracy chce wykorzystywać swoje zainteresowanie muzyką. W wolnych chwilach gra na gitarze i pogłębia swoją znajomość języka włoskiego.

Pani AGNIESZKA

Pani Agnieszka to nauczyciel z pasją. Od wielu lat kształtuje u dzieci poczucie własnej wartości poprzez akceptację i zrozumienie swoich emocji oraz umiejętność radzenia sobie z nimi. Stawia też na kreatywność, która ułatwia dzieciom radzenie sobie z różnymi problemami życia codziennego.

JEŻYKI

Pani MONIKA

Przebywanie z dziećmi sprawia, że może zapomnieć o wszystkim dookoła, może śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają. Stara się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości, jak również wpłynął na jego wszechstronny rozwój. Cieszy się na myśl, że ma możliwość przekazania przedszkolakom wiedzy, która zaowocuje w szkole. Widząc jak się rozwijają i cieszą każdą chwilą spędzoną w przedszkolu wie, że jej praca ma sens. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest dla niej najlepszą nagrodą.

Pani DOMINIKA

Praca z dziećmi daje Pani Dominice ogromną satysfakcję i spełnienie. Pozwala uczyć się codziennie czegoś nowego, stawia nowe wyzwania. Każdego dnia ma okazję uczestniczyć w niezwykle ważnym okresie kształtowania się małego człowieka, obserwowania jego ścieżki rozwoju, a także wspierania go, wtedy kiedy tego potrzebuje, stawiania drogowskazów, pomagania w pokonywaniu trudności. W swojej pracy kieruje się indywidualnymi potrzebami dzieci oraz stara się rozwijać ich pasje i zainteresowania, a także zaspokajać potrzeby. Do tego celu wykorzystuje  wszelkiego rodzaju metody aktywizujące i wspierające wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Nauka przez zabawę jest według Pani Dominiki najlepszym i najłatwiejszym sposobem na zdobywanie wiedzy. 

SÓWKI

Pani PAULINA

W swojej pracy jako nauczyciel kieruje się indywidualnymi potrzebami dzieci. Stara się stworzyć dla nich warunki do wszechstronnego rozwoju, takie, w których poczują się pewnie i bezpiecznie. Razem z dziećmi poszukuje  i pomaga im w rozwoju ich pasji i zainteresowań. Poza pracą z dziećmi  największą pasją Pani Pauliny jest sport dzięki któremu realizuje się jako trener i instruktor.

Pani MAŁGORZATA

Z wykształcenia nauczyciel - absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. Ukończyła studia podyplomowe o specjalności Logopedia.  Największym atutem Pani Małgorzaty jest doświadczenie. Praca z dziećmi od zawsze była jej powołaniem, sprawia jej ogromną radość, dostarcza dużo satysfakcji i zadowolenia. Cieszy ją wspólne odkrywanie z dziećmi tego co dla nich nowe i nieznane. Wielką radością Pani Małgorzaty jest uśmiech i zadowolenie dziecka z osiąganych przez nie efektów. Jest osobą empatyczną, otwartą, o pozytywnym nastawieniu do ludzi. Prywatnie uwielbia spędzać czas na działce, relaksując się w otoczeniu przyrody. Podróżuje i odkrywa miejsca przez nią jeszcze nie poznane. Uwielbia wędrówki po górach. Cieszą ją chwile spędzone na wspólnym żeglowaniu z rodziną.

Pani MAGDA

Koordynator zespołu terapeutycznego, logopeda.

Nic nie dzieje się przypadkiem, choć marzyła o zostaniu weterynarzem jest logopedą. Praca z dziećmi to jej pasja. Od lat pomaga maluchom przezwyciężać trudności komunikacyjne. W wolnym czasie pochłaniają ją gry planszowe. Ostatnie spełnione marzenie - ukochany pies Karo.

Pani MARZENA

Logopeda, terapeuta Si

Pierwsze szlify w swoim zawodzie zdobywała już w pierwszej klasie szkoły podstawowej – w gabinecie logopedycznym – trenując prawidłową wymowę głoski S. Miłośniczka ekstremalnych wrażeń, nie przejdzie obojętnie obok żadnego rollercostera. Uwielbia spędzać czas w kuchni wyczarowując potrawy z ziemniaków. Gdy tylko znajdzie odrobinę wolnego czasu sięga po dobrą książkę.

Pani PATRYCJA

psycholog

Gdy ma tylko dwa rozwiązania i żadne z nich nie działa, szuka trzeciego. Psycholog i terapeuta. Sportowiec amator i domowy ogrodnik. Miłośniczka podróży. Tych w bory, nad ocean, a przede wszystkim w głąb ludzkiego mózgu. Lubi minimalizm, rozgrywki serie A, słońce i czarną kawę. Popełnia błędy i wierzy w niemożliwe.

Pani Paulina

Terapeuta, pedagog specjalny z powołania i zamiłowania, bo szczęście budujemy z małych radości. Widzi potencjał w każdym dziecku, a jego sukcesy cieszą ją bardziej niż osobiste. Zapalona miłośniczka herbaty w dużych ilościach - pija ją tylko w bulionówkach. W czasie wolnym... marzy o tym, żeby doba miała więcej niż 24h, a sen trwał dłużej niż 6h :):):)

Pani IZABELA

Pedagog, oligofrenopedagog i terapeuta ręki

Na co dzień pracuje jako terapeuta z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki a także jeśli pogoda pozwala jeździć na rolkach:) (trochę gorzej radzi sobie z hamowaniem:)) Marzy o dalekich podróżach i zwiedzaniu ciekawych miejsc.

Pani TERESA

Fizjoterapeutka, pedagog specjalny.

Łączyła swoje pasje: pracy z innymi ludźmi, wspierania wszechstronnego rozwoju oraz poznawania innych kultur podczas pracy na Ukrainie i Madagaskarze. Na co dzień: zapalona miłośniczka alpak i husky, a także pasjonatka dobrej lektury i filmu. Kocha muzykę (zarówno jako słuchacz jak i wykonawca) oraz spędzanie czasu ze swoimi przyjaciółmi. 

Pani KAROLINA

Neurologopeda - mama. Jest absolwentką Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego na kierunku Logopedia. Pasją pani Karoliny jest praca z dziećmi. Wiele satysfakcji sprawia jej także praca z dorosłymi pacjentami. Nieustannie planuje kolejne kursy i szkolenia by móc lepiej pomagać swoim podopiecznym. Poza pracą spełnia się w roli mamy małego chłopca. W wolnych chwilach czyta książki i ogląda filmy. Uwielbia wycieczki nad morze, dzięki którym wraca do wspomnień z dzieciństwa.

PRACOWNIK BIURA

Pani EDYTA

Niezastąpiony drogowskaz w biurowym labiryncie.
Porządek to jej drugie imię. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Miłośniczka roślin doniczkowych. W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze, czytać książki i podróżować.

POMOC NAUCZYCIELA

Pani MIRKA

Absolwentka pedagogiki o kierunku promocja zdrowia. Obecnie kontynuuje studia magisterskie. Z Przedszkolną Chatką związana od 2017 roku jako pomoc nauczyciela. Dodatkowo spełnia się w roli opiekuna osób starszych wymagających opieki i troski. W wolnym czasie czyta książki lub jeździ na rowerze.

Pani VIOLETTA

Związana z Przedszkolną Chatką od 2015 roku. Obecnie pracuje na stanowisku pomocy nauczyciela.  Do wykonywanych przez siebie obowiązków pochodzi z pasją i zaangażowaniem. Panią Violettę charakteryzuje miła, sympatyczna osobowość. W wolnym czasie lubi spacerować, obejrzeć dobry film lub przygotować pyszny deser.

OBSŁUGA PRZEDSZKOLA

Pani ANGELIKA

Pracuje na stanowisku pomoc przedszkolna. Jest osobą pogodną z poczuciem humoru. W wolnym czasie lubi gotować, a przy tym słuchać dobrej muzyki.

Pani MILENA

Pracuje na stanowisku pomoc przedszkolna. Zawsze miła, uśmiechnięta i gotowa do pomocy innym. Mama dwóch córek w wieku przedszkolnym, dlatego wie jak ważna jest troska i opieka nad dziećmi. W wolnym czasie gotuje lub ogląda dobre filmy.

Pani KARINA

Pracuje na stanowisku pomoc przedszkolna. Mama dwóch synów. Wiecznie uśmiechnięta, z dystansem do siebie. Lubi czytać książki oraz jeździć na rolkach.