Kadra

Dyrektor Przedszkola

Justyna Lipska 

Praca to pasja Pani Dyrektor. Spełnia się w niej w 100%. Od 2002 roku pracuje jako nauczyciel w przedszkolu.  Uwielbia dobrą książkę, film, muzykę, podróże i długie spacery.  Po pracy lubi eksperymentować w kuchni. Kibic piłki nożnej. Pełna pozytywnej energii i chęci do pracy. Motto życiowe Pani Dyrektor brzmi: "Z uśmiechem przez życie osiągnę więcej". 

Wicedyrektor Przedszkola

Marzena Bladzich 

Logopeda, terapeuta Si

Pierwsze szlify w swoim zawodzie zdobywała już w pierwszej klasie szkoły podstawowej – w gabinecie logopedycznym – trenując prawidłową wymowę głoski S. Miłośniczka ekstremalnych wrażeń, nie przejdzie obojętnie obok żadnego rollercostera. Uwielbia spędzać czas w kuchni wyczarowując potrawy z ziemniaków. Gdy tylko znajdzie odrobinę wolnego czasu sięga po dobrą książkę.a

WRÓBELKI

Pani MONIKA

Przebywanie z dziećmi sprawia, że może zapomnieć o wszystkim dookoła, może śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają. Stara się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości, jak również wpłynął na jego wszechstronny rozwój. Cieszy się na myśl, że ma możliwość przekazania przedszkolakom wiedzy, która zaowocuje w szkole. Widząc jak się rozwijają i cieszą każdą chwilą spędzoną w przedszkolu wie, że jej praca ma sens. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest dla niej najlepszą nagrodą.

Pani DOMINIKA

Praca z dziećmi daje Pani Dominice ogromną satysfakcję i spełnienie. Pozwala uczyć się codziennie czegoś nowego, stawia nowe wyzwania. Każdego dnia ma okazję uczestniczyć w niezwykle ważnym okresie kształtowania się małego człowieka, obserwowania jego ścieżki rozwoju, a także wspierania go, wtedy kiedy tego potrzebuje, stawiania drogowskazów, pomagania w pokonywaniu trudności. W swojej pracy kieruje się indywidualnymi potrzebami dzieci oraz stara się rozwijać ich pasje i zainteresowania, a także zaspokajać potrzeby. Do tego celu wykorzystuje  wszelkiego rodzaju metody aktywizujące i wspierające wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Nauka przez zabawę jest według Pani Dominiki najlepszym i najłatwiejszym sposobem na zdobywanie wiedzy. 

MISIE

Pani AGNIESZKA

Uśmiechnięta i pogodna. Otwarta na kontakt z dziećmi i rozwiązywanie ich problemów. Interesuje się muzyką i teatrem. W swojej pracy bierze pod uwagę przede wszystkim emocje i potrzeby dziecka.

Pani ALICJA

Pani Alicja jest absolwentką Akademii Bydgoskiej im Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyła edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej oraz studia podyplomowe na kierunku  edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Uczyła się również w Państwowej Szkole Baletowej w Łodzi i Zespole Szkół Muzycznych w Łodzi w klasie harfy, stąd jej zamiłowanie do muzyki i tańca. Pasję tę stara się przekazać dzieciom prowadząc w przedszkolu zajęcia umuzykalniające ( rytmikę) i audycje muzyczne
z harfą celtycką, wprowadzając dzieci w świat instrumentów, melodii i rytmu. Jest nauczycielem bardzo cierpliwym i w pełni oddającym się swojej pracy.

JEŻYKI

Pani AGNIESZKA

Pani Agnieszka jest absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyła kierunek pedagogika wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Praca nauczyciela jest dla niej nie tylko zawodem, ale i pasją. Jest otwarta, cierpliwa i czerpie satysfakcję ze swojej pracy. W działaniach wychowawczo - dydaktycznych kieruje się dobrem dziecka oraz stara się tworzyć taką atmosferę i warunki, aby zapewnić dzieciom właściwy rozwój. Uwielbia prace plastyczne i zabawy sensoryczne. Wolne chwile spędza w towarzystwie książki lub aktywnie, jeżdżąc rowerem.

SÓWKI

Pani PAULINA

Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.  Wielkim wyzwaniem był dla p. Pauliny wyjazd do Włoch, gdzie miała okazję poszerzyć swoje kompetencje w pracy z dziećmi. Jest osobą otwartą na potrzeby małego dziecka. Praca z dziećmi daje p. Paulinie ogromną radość, uwielbia patrzeć na roześmiane buzie. W wolnym czasie dużo spaceruje, czyta i śpiewa.

Pani AGNIESZKA

Pani Agnieszka to nauczyciel z pasją. Od wielu lat kształtuje u dzieci poczucie własnej wartości poprzez akceptację i zrozumienie swoich emocji oraz umiejętność radzenia sobie z nimi. Stawia też na kreatywność, która ułatwia dzieciom radzenie sobie z różnymi problemami życia codziennego.

Pani MAGDA

Logopeda.

Nic nie dzieje się przypadkiem, choć marzyła o zostaniu weterynarzem jest logopedą. Praca z dziećmi to jej pasja. Od lat pomaga maluchom przezwyciężać trudności komunikacyjne. W wolnym czasie pochłaniają ją gry planszowe. Ostatnie spełnione marzenie - ukochany pies Karo.

Pani MARZENA

Logopeda, terapeuta Si

Pierwsze szlify w swoim zawodzie zdobywała już w pierwszej klasie szkoły podstawowej – w gabinecie logopedycznym – trenując prawidłową wymowę głoski S. Miłośniczka ekstremalnych wrażeń, nie przejdzie obojętnie obok żadnego rollercostera. Uwielbia spędzać czas w kuchni wyczarowując potrawy z ziemniaków. Gdy tylko znajdzie odrobinę wolnego czasu sięga po dobrą książkę.

Pani KINGA

Psycholog, trener Treningu Umiejętności Społecznych, terapeuta. 

Zgłębia sposób, w jaki dzieci postrzegają świat, zwłaszcza te z Zespołem Aspergera. Zwolenniczka towarzyszenia dziecku w jego przeżyciach oraz kreatywnych metod wychowawczych, pozwalających dziecku na współdecydowanie o sobie. Nie wyobraża sobie życia bez swojego kota, podróży, wędrówek górskich, biegania, jazdy na rowerze i rolkach, książek, szkoleń i… czekolady!


Pani PAULINA

Terapeuta, pedagog specjalny z powołania i zamiłowania, bo szczęście budujemy z małych radości. Widzi potencjał w każdym dziecku, a jego sukcesy cieszą ją bardziej niż osobiste. Zapalona miłośniczka herbaty w dużych ilościach - pija ją tylko w bulionówkach. W czasie wolnym... marzy o tym, żeby doba miała więcej niż 24h, a sen trwał dłużej niż 6h :):):)

Pani IZABELA

Pedagog, oligofrenopedagog i terapeuta ręki

Na co dzień pracuje jako terapeuta z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki a także jeśli pogoda pozwala jeździć na rolkach:) (trochę gorzej radzi sobie z hamowaniem:)) Marzy o dalekich podróżach i zwiedzaniu ciekawych miejsc.

Pani KAROLINA

Neurologopeda

Jest absolwentką Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego na kierunku Logopedia. Pasją pani Karoliny jest praca z dziećmi. Wiele satysfakcji sprawia jej także praca z dorosłymi pacjentami. Nieustannie planuje kolejne kursy i szkolenia by móc lepiej pomagać swoim podopiecznym. Poza pracą spełnia się w roli mamy małego chłopca. W wolnych chwilach czyta książki i ogląda filmy. Uwielbia wycieczki nad morze, dzięki którym wraca do wspomnień z dzieciństwa.

Pani ANNA

Rehabilitant, terapeuta SI 

Od 25 lat pracuje jako rehabilitant z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową, a od 2 lat także jako terapeuta SI. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo radości. Prywatnie jest matką dwóch córek. Uwielbia czytać książki i oglądać filmy. W miarę możliwości dla utrzymania kondycji biega. 

Pani AGATA

Neurologopeda 

Logopeda z powołania. Sympatię dzieci zdobywa szczerym uśmiechem, nastawionym na słuchanie uchem i włosami co tydzień w innym kolorze. Od kiedy pamięta chciała pracować z dziećmi. Gdy już się to stało zrozumiała, że będąc z dziećmi nie przepracuje ani jednego dnia swojego życia. W wolnym czasie zakłada plecak , bierze mapę i rusza przed siebie jak na prawdziwego włóczykija przystało. 

Pracownik biura przedszkola

Pani KATARZYNA

Mama dwóch dorosłych córek. Zawsze uśmiechnięta , twierdzi, że najlepszą dla niej nagrodą jest szczęście każdego dziecka. Uwielbia dalekie podróże, zwierzęta, jazdę na rowerze i odpoczynek na łonie natury.

Pomoc nauczyciela

Pani ILONA

Mama pięcioletniego Szymona. W pełni rozumie potrzeby i wymagania małego dziecka. W wolnym czasie lubi pielęgnować ogródek. Uwielbia rozpieszczać swoją rodzinę przygotowując dla nich pyszne posiłki, przetwory i desery. W codziennym życiu pomaga jej uśmiech i pozytywne nastawienie do ludzi. Jest miłośniczką kotów.

Pani VIOLETTA

Związana z Przedszkolną Chatką od 2015 roku. Obecnie pracuje na stanowisku pomocy nauczyciela.  Do wykonywanych przez siebie obowiązków pochodzi z pasją i zaangażowaniem. Panią Violettę charakteryzuje miła, sympatyczna osobowość. W wolnym czasie lubi spacerować, obejrzeć dobry film lub przygotować pyszny deser.

Obsługa przedszkola

Pani ANGELIKA

Pracuje na stanowisku pomoc przedszkolna. Jest osobą pogodną z poczuciem humoru. W wolnym czasie lubi gotować, a przy tym słuchać dobrej muzyki.

Pani MILENA

Pracuje na stanowisku pomoc przedszkolna. Zawsze miła, uśmiechnięta i gotowa do pomocy innym. Mama dwóch córek w wieku przedszkolnym, dlatego wie jak ważna jest troska i opieka nad dziećmi. W wolnym czasie gotuje lub ogląda dobre filmy.