Przedszkolna Chatka

Rozpoczynamy nabór do nowej anglojęzycznej grupy.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-5 lat.

O tym, że warto uczyć się języków obcych od najmłodszych lat, wiadomo nie od dziś. Ważne jednak, by zajęcia miały charakter zabawy i wzbudzały w dziecku ciekawość. Nie jest tajemnicą, że umysł do 6 roku życia jest najbardziej chłonny. Dlatego warto wykorzystać ten czas. Nie zwlekaj. Już dziś zapisz swoje dziecko do grupy anglojęzycznej.

GRUPA ANGLOJĘZYCZNA TO:

• przyswajanie języka angielskiego od najmłodszych lat poprzez stałe obcowanie z nim
  • szansa na łatwą naukę języka w późniejszych latach szkolnych
  • nawiązywanie nowych, międzynarodowych przyjaźni
  • poznawanie zwyczajów i tradycji krajów anglojęzycznych
  • zabawa z językiem obcym
  • wykorzystanie nowatorskich metod nauczania
  • zajęcia dostosowane do wieku dziecka
  • podstawa programowa prowadzona w języku polskim i angielskim

Nabór dzieci do grupy anglojęzycznej na rok 2021/2022 rozpoczynamy 10 maja 2021.

Warunkiem utworzenia grupy jest zebranie zgłoszeń od min. 15 osób.

W Przedszkolnej Chatce rekrutacja trwa przez cały rok kalendarzowy. O zapisie decyduje ilość miejsc w grupie i kolejność zgłoszeń.

Przyjmujemy dzieci w wieku już od 2 roku życia.

W ramach adaptacji zapraszamy także dzieci młodsze.

Aby zapisać dziecko do przedszkola należy:

Po podpisaniu umowy oraz uiszczeniu opłat przez Rodziców dokonujemy wpisu dziecka na listę podopiecznych naszego przedszkola.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, bądź umówienia się na indywidualne spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel. 604 629 916.

Dbając o komfort dzieci i ich rodziców, już teraz zapraszamy na zajęcia adaptacyjne. Są one skierowane dla maluszków od 2 do 4 lat. Odbywają się bez obecności rodzica.

Dzięki nim każdy maluszek łatwiej odnajdzie się w nowym środowisku i chętniej będzie przychodził do przedszkola.

Zajęcia odbywać się będą od 23 do 26 sierpnia w godzinach 9:00-12:00.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 18 sierpnia br. pod adresem fundacja@nowe-pokolenie.pl

Odpłatność za zajęcia wynosi 180,00 zł.