Jak zapisać dziecko do Przedszkolnej Chatki?

Zapisy prowadzimy przez cały rok kalendarzowy, co daje Państwu elastyczność w wyborze najlepszego momentu na zapisanie dziecka do Przedszkolnej Chatki. Obecnie posiadamy wolne miejsca na rok szkolny 2024/2025, więc jest to idealna okazja, aby dołączyć do grupy. Decyduje kolejność zgłoszeń, jednak pierwszeństwo mają dzieci, których rodzeństwo uczęszcza do naszego przedszkola, żłobka Chatka Smyka lub Przedszkolnej Chatki 2 – BPPT. Do Przedszkolnej Chatki przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 6 lat. Zależy nam na zapewnieniu indywidualnego podejścia i wsparcia dla każdego dziecka, dlatego kadra jest doskonale przygotowana do pracy z dziećmi z różnymi potrzebami. Aby zapewnić Państwu wystarczająco dużo czasu na rozmowę i omówienie wszystkich ważnych kwestii, uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie. Podczas spotkania zaprezentujemy przedszkole, opowiemy szczegółowo o ofercie edukacyjnej, a także wysłuchamy oczekiwań i sugestii. Będziemy również do Państwa dyspozycji, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i obawy, jakie mogą się pojawić.

Rekrutacja krok po kroku

Wypełnij Kartę Zgłoszenia Dziecka

Pobierz formularz ze strony internetowej, wypełnij go, a następnie dostarcz do biura Przedszkolnej Chatki lub wyślij na adres biuro@przedszkolnachatka.pl

Wpłacenie wpisowego

Wpłać wpisowe na nr rachunku bankowego 94 1090 1896 0000 0001 5437 9003 lub gotówką w biurze Przedszkolnej Chatki.

Potwierdzenie przyjęcia

Skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić otrzymanie formularza i odpowiedzieć na ewentualne pytania. Podczas rozmowy ustalimy termin spotkania w celu podpisania umowy.

Podpisanie umowy

Podpisz umowę przyjęcia dziecka do Przedszkolnej Chatki. Podczas spotkania omówimy szczegóły dotyczące adaptacji.

Opłaty obowiązujące w roku szkolnym 2024/2025

Wpisowe

300 PLN

opłata jednorazowa bezzwrotna

Czesne

550/1100 PLN*

opłata miesięczna dla dzieci powyżej 2,5 roku życia/poniżej 2,5 roku życia

*Oferujemy ulgę w wysokości 100 zł w opłatach czesnego dla drugiego i kolejnego dziecka uczęszczającego do Przedszkolnej Chatki. Ulga przyznawana jest na najstarsze dziecko.

Czesne dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

350 PLN

opłata miesięczna

Wyżywienie całodzienne

Dieta standardowa

16,50 PLN

dzień

Dieta indywidualna

19 PLN

dzień

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.