I Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”

Szanowni Rodzice, Pedagodzy i Drogie Przedszkolaki,

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w naszym wyjątkowym konkursie kolęd i pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”!, który został objęty honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy. To magiczne święto muzyki i tradycji, które chcemy celebrować razem z Wami.

Data: zgłoszenia mailowe do 15.01.2024

Lokalizacja: on – line, Przedszkole Niepubliczne „PRZEDSZKOLNA CHATKA”

Chcemy, aby to było wydarzenie pełne radości, muzyki i wspaniałych występów waszych pociech. Zachęcamy wszystkie dzieci do przygotowania swoich ulubionych kolęd i pastorałek lub nawet do stworzenia własnych, kreatywnych interpretacji.

Nasz konkurs ma na celu:

  • Wspieranie talentów muzycznych naszych przedszkolaków
  • Integrację poprzez muzykę i śpiew
  • Wspólne celebrowanie tradycji świątecznych

Z niecierpliwością czekamy na Wasze wspaniałe występy i wspólne przeżywanie magii kolęd!

Z poważaniem, Zespół Przedszkola

Dodaj komentarz