Zajęcia otwarte w Przedszkolnej Chatce

Jak już wcześniej informowaliśmy w naszej Chatce odbywają się zajęcia dodatkowe dla dzieci. Nasi trenerzy stają na uszach, głowach, rękach i nogach, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i dlatego postanowili zaprezentować się podczas zajęć otwartych.

Jeśli nie wiesz czy wolisz taniec czy aikido, to możesz przyjść i spróbować obu dyscyplin 😉

Zapraszamy Was już w najbliższy poniedziałek (11.09.2023 r.) o godzinie 16:30 do Przedszkolnej Chatki (A.G. Siedleckiego 12).

Spotkacie się tego dnia z trenerami tańca z Dance Crew.

Czekać na Was będzie Filip i Domsa, którzy zaprezentują przed Wami swoje umiejętności taneczne, a także poprowadzą zajęcia.

A we wtorek 12.09.2023 od godziny 16:30 spotkacie się z trenerami z Pomorskiej Szkoły Sztuk Walki – Aikido.

Zaprezentują się przed Wami, opowiedzą o zajęciach i nauczą kilku dozwolonych chwytów 😉

Zadbajcie o wygodny strój i dołączcie do nas, aby odkryć, jakie niesamowite możliwości czekają na Wasze dzieci. To będą zajęcia pełne radości i inspiracji!

Trenerzy odpowiedzą na Państwa pytania, a dzieci będą się świetnie bawić.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 11.09.2023 r. poprzez wysłanie sms o treści: imię i nazwisko dziecka oraz nazwę zajęć (taniec lub aikido / taniec i aikido) na nr 793 101 280.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłoszenia się.

Do zobaczenia…..