Zajęcia popołudniowe w Przedszkolnej Chatce

Zapraszamy wszystkie Dzieci na zajęcia popołudniowe, które odbywać się będą w Przedszkolu Niepublicznym Przedszkolna Chatka. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dla dzieci.

AIKIDO, TANIEC, ROBOTYKA, HISZPAŃSKI, NAUKA GRY NA BĘBNACH, SMYKO MULTISENSORYKA

AIKIDO – spośród innych systemów walki aikido wyróżnia się szczególną filozofią, której istota opiera się na szacunku do drugiego człowieka oraz miłości i poszanowaniu życia we wszelkich jego przejawach.

Zajęcia prowadzone przez Pomorskie Centrum Sztuk Walki – Aikido w Bydgoszczy, to szkoła z ponad 30 letnim doświadczeniem. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę, która posiada państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć AIKIDO  

KIEDY?O KTÓREJ?DLA KOGO?
WTOREK16:30 – 17:154-6 LATKI
WTOREK17:30 – 18:15 7-9 LATKI

TANIEC – Szkoła Tańca Dance Crew jest miejscem rozwoju dzieci i dorosłych. Największym osiągnięciem szkoły jest tytuł MISTRZÓW ŚWIATA w kategorii Urban pop dance zdobyty w Libercu w listopadzie 2018 r. i to właśnie oni wprowadzą w taneczny świat chętne Dzieci.

Taniec nowoczesny – Domsa, dyplomowany instruktor tańca

HIP HOP/BREAKDANCE – Filip, instruktor, półfinalista MAM TALENT

TANIEC NOWOCZESNY

KIEDY?O KTÓREJ?DLA KOGO?
PONIEDZIAŁEK16:30 – 17:154-6 LATKI
CZWARTEK16:30 – 17:154-6 LATKI

HIP HOP/ BREAKDANCE

KIEDY?O KTÓREJ?DLA KOGO?
PONIEDZIAŁEK16:30 – 17:154-6 LATKI
CZWARTEK16:30 – 17:154-6 LATKI

SMYKO-MULTISENSORYKA – Zajęcia sensoryczne o charakterze rozwojowym oraz profilaktycznym, stymulujące wszystkie zmysły, przeznaczone dla dzieci w wieku 2-3 latka.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych terapeutów ze SmykoFoniki.

KIEDY?O KTÓREJ?DLA KOGO?
ŚRODA16:30 – 17:002 i 3 LATKI

WYTWÓRNIA RYTMU – Zajęcia pełne energii i rytmu prowadzone przez pasjonata, który już od najmłodszych lat interesował się muzyką i czuł rytm. Jego pierwsze próby uderzania w bęben były jeszcze w dzieciństwie kiedy to za bęben robił stary odkurzacz. Od 2006 r. zajmuje się profesjonalnie nauką gry na djembe. 

KIEDY?O KTÓREJ?DLA KOGO?
ŚRODA17:00 – 17:454-6 LATKI

JĘZYK HISZPAŃSKI – to propozycja zajęć dla najmłodszych. Połączenie zabawy z nauką języka hiszpańskiego, to świetny pomysł na długie jesienno-zimowe popołudnia. Zajęcia prowadzone przez młodą, energiczną lektorkę, która wprowadzi Dzieci w klimat uroczej Hiszpanii.

KIEDY?O KTÓREJ?DLA KOGO?
ŚRODA16:30 – 17:002 – 6 LATKI

ROBOTYKA – wraz z Akademią Przyszłości zapraszamy Dzieci w wieku 5 – 10 lat do odkrywania świata robotyki. Lego Wedo, Lego Minestorms, Photony, Drony, Drukarka 3D, Minecraft, Roblox, Scratch, Długopisy 3D, tego wszystkiego doświadczymy 😉

KIEDY?O KTÓREJ?DLA KOGO?
ŚRODA16:30 – 17:005 – 10 LATKI

Zachęcamy do kontaktu: 793 101 280 lub w biurze Przedszkolnej Chatki

Do zobaczenia !!!

Dodaj komentarz